Enne fotosessiooni broneerimist veendu, et oled fotograafi käekirjaga tutvunud! Kui tunned, et Sinu soovitud sessioonile ei ole piisavalt näidismaterjali, siis küsi seda fotograafilt. Kõik tehtud tööd ei ole kodulehel avalikult nähtaval. 


PILTIDE ARV JA VALIK​. Portreesessioonide korral, kui paketile on määratud kindel arv pilte (vt hinnakiri -> portreed), on Sul võimalus valida kõikide piltide seast endale sobivad või lasta valik teha fotograafil. Esimesel võimalusel saadan Sulle galerii kõikide tehtud piltidega mustvalgel ning suure vesimärgiga kaetud kujul. Teisel juhul teeb fotograaf piltide valiku ise, kuid pärast piltide Sulle edastamist valikut ümber teha ei saa. Lisaks on võimalus valida pilte koos fotograafiga kohapeal, kuid sellisel juhul tuleb otsusest teada anda enne sessiooni toimumist vähemalt 24h.

          Kui oled otsustanud pildid ise sorteerida, on Sul õigus küsida näidiseks paari töödeldud pilti. Need pildid aga arvestatakse sessioonile määratud piltide arvu sisse. Kui määratud arv pilte jääb Sulle liiga väheks, on neid võimalik juurde osta (vaata hinnakirja). 


KÄTTESAAMINE​. Täielikult valmis pildid saad kätte kahe nädala jooksul (portreesessiooni puhul). Enamus ajast juhtub see väga palju varem aga üle selle ei lähe kindlasti!  

          Pildid edastatakse Sulle Dropboxi lingina. Sealt on lihtne alla laadida üksikuid pilte või kogu kausta nii telefonis kui ka arvutis. Dropbox võimaldab pilte alla laadida maksimaalse suuruse ja kvaliteediga.

          Portreesessiooni puhul Sulle edastatud Dropboxi kaust püsib lingina üleval täpselt 30 päeva alates fotograafi poolt edastatud hetkest. Endale allalaadimise unustamise vältimiseks ​soovitan rangelt​ kõik pildid alla laadida esimesel võimalusel. Kui oled unustanud seda teha enne kui album lingi alt kustub, ei vastuta fotograaf piltide olemasolu eest. Juhul kui oled pildid unustanud alla laadida enne lingi kustumist ning need on fotograafil veel alles, on albumi hind 50€.

          Kui soovid, et hoiaksin Sinu albumit lingina üleval kauem, kui ettenähtud aeg, tuleb arvestada lisatasuga 10€/kuu. 
 
ORIGINAALFAILID​. Kõik väljavalitud või õnnestunud pildid saad kätte töödeldud kujul. See tähendab, et pildid on fotograafi poolt kohandatud oma käekirja järgi ning esindavad teda. Originaalfaile saab klient näha ainult kohapeal kaamerast või soovi korral koos fotograafiga arvutist. Originaalfailid on fotograafi poolik töö ehk ei esinda avalikustamisel fotograafi/tema käekirja ning seetõttu ei ole need jagamiseks. 


HILINEMINE​. Fotosessioonile hilinemisel ei muutu sessiooniks kokku lepitud aeg. Näiteks kui klient hilineb pooletunnisele sessioonile 10 minutit, on pildistamiseks alles jäänud 20 minutit.  

          Aegsasti hilinemisest teatamisel ​võib juhtuda​, et pärast Sinu sessiooni ei ole fotograafil ühtegi järgnevat sessiooni ning saame aega hilinemise võrra edasi lükata.  

ÄRAJÄTMINE​. Sessiooni ärajätmisest tuleb ette teatada vähemalt 24h. Kui oled teinud sessioonile ettemaksu, ei ole see tagastatav, kuid Sul on õigus broneerida aeg ümber teisele (fotograafile sobivale) kuupäevale. 
 

TASUMINE. Sessiooni eest tuleb tasuda hiljemalt enne piltide kättesaamist ehk pildid saab kätte, siis kui sessioon on terves ulatuses tasutud. Tasuda saab nii sulas kui ka ülekandega. Arve soovi korral lisandub hinnakirjas olevale summale käibemaks. 

          Kui soovid broneeringu eest tasuda kingiks saadud Leenugraafi kinkekaardiga, siis tuleb sellest kindlasti aja broneerimisel (aegsasti enne sessiooni toimumist) teada anda. 


PULMAD JA ÜRITUSED (LISA)
 
KÄTTESAAMINE​. Pulmapiltide ja ürituste puhul saab klient pildid kätte ühe kuu jooksul alates sessiooni toimumise kuupäevast. Kui tegemist on pressiüritusega, on kliendil võimalus avaldada soov pildid kiiremini kätte saada. Sellisel juhul tuleb soovist teada anda broneeringu tegemisel või vähemalt nädal enne pildistamise toimumist.


ETTEMAKS​. Ettemaks on ette nähtud ainult terve päeva pulmapaketi puhul. Ettemaks garanteerib peo toimumise kuupäeva nii fotograafile, kui ka kliendile ning ei kuulu tagastamisele.  


PAKETI MUUTMINE​. Kui oled teinud kinnituseks sissemaksu, kuid soovid paketti hiljem muuta väiksema ja odavama vastu, tuleb tasuda uue paketi summa 100% ulatuses. See tähendab, et ettemaks kehtib vaid terve päeva pulmapaketile ning ei kandu edasi teistele pakettidele.

ERISOOVID. Erisoovide puhul tuleb tingimused kokku leppida broneeringu tegemisel või aegsasti enne pildistamise päeva. Erisoovide alla kuuluvad näiteks pikemaajalised ja suuremamahulised pildistamised ning muud soovid, mida ei ole konkreetselt kodulehel hinnakirja all välja toodud

©2020 by marleen kovalik