"Photography is a way of feeling, of touching, of loving. What you have caught on film is captured forever... It remembers little things, long after you have forgotten everything." - Aaron Siskind

Hei! Mina olen Marleen aka Leenugraaf, Tartus tegutsev hobifotograaf.

Pildistamise vastu tekkis mul huvi juba 14-aastasena sõbrannadega fotoringi minnes. Tõsisemalt läks hobi käima 2017 aasta suvel, mil sain käed külge panna tõsisemale profikaamerale ning teadsin kohe, et see on minu värk. Nii saigi alguse Leenugraaf.

Tänaseks olen proovinud lugematu arv valdkondi pildistada: portreed, üritused, paarid, pulmad, kontsertid, tootefotod, kinnisvara jm, kuid kõige sõdamelähedasemaks on jäänud portreed, fashion ning kontsertid, etendused jms lava- või spordiüritused. 

Kuna olen veel ainult hobikorras fotograaf ning tõsisemalt selle alaga tegelenud vaid pea kolm aastat, siis suuremate ja tähtsamate soovide korral veendu, et oled minu tehtud sarnaseid pilte juba näinud, et saada aimu tulemusest.  

Kui minu tehtud pildid Sulle meeldivad ning tahad teha minuga koostööd, siis kirjuta mulle juba täna ja näeme varsti fotoshoodil! :)

Seniks olen koostööd teinud sellise suuremate ürituste ja ettevõtetega: ERR Eesti Laul, Kuldne Karikas, Miss Valentine, L Tips Agency, sTARTUp Day.

Saavutused

Prin(t)ouch - III koht fotograafias 2019

©2020 by marleen kovalik